Türkçe  English  Arabic       
        
ANASAYFA           KURUMSAL          ÜRÜNLER          KÜTÜPHANE                                                                                                   KALİTE           BELGELER          BİZE ULAŞIN
Müşteri Hizmetleri
 Kurumsal
 Döküm Üretim
 Belgeler
 Müşteri Hizmetleri
 Kalite
 Arge
 İnsan Kaynakları
 Metalurji Kütüphanesi
 Talaşlı İmalat
İstatistik
     Online Kişi 1
     Bugün                      27
     Dün 31
     Toplam Ziyaretçi 49640
Kurumsal
1974 yılında Konya-Karatay Sanayiinde küçük bir  atölyede kurulan ve ilk etapta Lamel Grafitli döküm ile üretime başlayan  Azim Gödeneli Döküm ,1992 yılında  Anonim Şirket ticari statüsüne kavuşmuştur.
Konya döküm sektöründe alanında ilk müteşebbis  firmalardan biri olan Azim Gödeneli  Döküm, 500 m2 alanda başladığı gri döküm imalatına , 1996 senesinde taşınmış olduğu Konya Organize Sanayi Bölgesinde 3.500 m2 si kapalı,2.500 m2 si açık olmak  üzere  toplam 6.000 m2 alanda kurulu fabrika ile devam etmektedir.
 
Üretim Politikası
 
İlk etapta lamel grafitli dökme demir  ile üretime başlayan firmamız, gelişmesine paralel  olarak üretim portföyünü; 1998 yılında küresel grafitli (sfero) dökme demir ile  2002 ve 2003 yıllarında ise  çelik döküm imalatı ile genişletmiştir
2007 yılında faaliyetlerini yeşil enerji kapsamında yürüten ve  bu alanda sektörünün öncü  kuruluşlarından olan EKOLOJİK ENERJİ ile iş sözleşmesi imzalanmış, bu kapsamda çöp atığından enerji  üretimi gerçekleştiren tesisin  304 malzeme ızgara ve koni paslanmaz çelik döküm işlerinin  teslim edilmesi, firmamızın paslanmaz dökümünde  ve özel alaşımlı  çelik dökümünde üretime geçmesine, bu alanda  tecrübe sahibi olmasına sebep olmuştur.
Yarım asra yaklaşan bilgi birikimi ve  iş tecrübesini  bu alanda müşterilerimizin  ve sanayimizin hizmetinde kullanan Azim Gödeneli Döküm A.Ş. bugün üretim yelpazesinde bulundurduğu
 
- Lamel Grafitli Dökme Demir
- Küresel Grafitli Dökme Demir
- Beyaz  Temper Dökme Demir
- Paslanmaz Çelik Döküm
- Yüksek  Alaşımlı Çelik Döküm  imalatı ile müşterilerimizin taleplerine cevap vermektedir.
 
Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda , Eges Ultra Met serisi çift pota endüksiyon ocaklarımız ile 1.500 kg’a kadar  özel alaşımlı tek parça döküm  yapılabilmektedir.
2008 yılında kurmuş olduğu grup şirketi ile talaşlı imalata başlayan firmamız, CNC torna ve Yatay işlem merkezi ile makine parkını güçlendirmiş olup  müşteri talebi doğrultusunda siparişi verilen döküm malzemeleri  işlenmiş olarak  teslim edebilmektedir.
 
Prensibimiz
 
Ticaretin ruhu;
EMNİYET,YAŞANAN DEVRİ İDRAK,ve MÜŞTERİYE KARŞI FEVKADELE NAZİK ve TERBİYELİ DAVRANMAKTAN GEÇER. Bu hususların birinde kusur eden ticaretin ruhunu hırpalamış, dolayısıyla da kendi kazanç yollarını tıkamış olur...
 
ÜRETİMİNİ  YAPMIŞ OLDUĞUMUZ DÖKÜM NORMLARINDAN BAZILARI :
                                                                                                                                                          
Vizyonumuz     
 
Firmamız, çağımızın en önemli unsurlarından olan kurumsallaşma yolunda  ilk adım olarak,kalite yönetim sistemi çalışmalarını başlatmış ve 2008 yılı itibarı ile TS EN ISO 9001:2000 belgesini  almıştır.2010 yılı içerisinde mevcut olan ISO 9001:2000 belgesini  ,TS EN ISO 9001:2008 belgesi ile geliştirmek için çalışmalarına başlamıştır.
Firmamız,  önümüzde ki  yıllarda  ,iş ortağımız olarak gördüğümüz siz değerli  müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha süratli ve geniş kapsamda cevap verebilme adına otomasyon üretimine geçmeyi planlamaktadır.